Wypas owiec w Bieszczadach

Tak, tekst jest z translatora 😉

Owce pasą się w różnych pastwiskami, pastwisk, które roi się od robaków i pasożytów wszelkiej maści i którzy wyodrębnić ich pokarm z owiec, dzięki czemu chorzy po kolei. Owce muszą być okresowo sprawdzane przez robaki i biorąc pod uwagę odpowiednie lekarstwo ochronną jak również diagnostycznych, aby zachować je zdrowe. Konieczne jest, że leki podawane w odpowiedniej dawce owiec jako małe dawki będzie nieskuteczne i duże dawki zaszkodzi owce.

Otrzymując odpowiednią dawkę dla owiec, wskazane jest, aby zachować następujące czynniki pod uwagę, z jednej strony wagi owiec. Wagę określa odpowiednią ilość leku, który owce może strawić i że będzie dobrze wpływać i sprawiają, że robak darmo. Dokładny pomiar masy ciała jest więc pierwszym krokiem w celu ustalenia wypas owiec w Bieszczadach właściwej dawki. Druga to ilość robaków w kale w owczego; Im większa liczba robaków, tym większe dawki (choć nie powinien być dłuższy niż określony z wagi owiec). Po trzecie są jego zwyczaje wypasu i charakter pastwiskach, jak mówi, jaka ilość i jaki rodzaj robaków jest owiec karmionych. należy zdecydować dawki różnych wypas owiec w Bieszczadach leków owiec zgodnie z wyżej wymienionych czynników. Po nich następują, zawsze można oczekiwać, aby mieć zdrowe owce.

Wypas owiec w Bieszczadach

Combinex, jeden z najczęściej stosowanych Wormer wypas owiec w Bieszczadach pasożytów owcze, takie jak motylice wątrobowe mogą być podawane w jednej dawce 5 ml na kg wagi owiec. Ta dawka jest zalecane zarówno pierwotny, jak i późniejszych etapach rozwoju pasożyta (gdzie staje się niebezpieczne). Szeroka leki widma, przez co rozumie się, że obejmuje szeroką gamę robaków, które mogą stanowić zagrożenie dla owiec wypas owiec w Bieszczadach w inny sposób (stąd nazwa szerokim spektrum), zwany Levitape, można podawać w dawce 2 ml na 10 kg masa owiec. Jest bardzo skuteczny przeciwko zarówno dojrzałych jak i rozwijających się robaki. Fenzol, A Wormer które zasadniczo działa przeciwko wypas owiec w Bieszczadach robaki żołądka i robaków płuc mogą być podawane w dawce jednej ml na 10 kg masy ciała owczego.

Zawsze należy pamiętać, że podczas przygotowywania dawki Wormer Owce, że dawka różniłaby się wiele między cięższymi owiec i tych, które wypas owiec w Bieszczadach są lekkie. W ten sposób nigdy nie przygotować mieszaninę przez bardzo cienką i bardzo ciężkim owce razem, jak to będzie tylko zaszkodzić chudy czy nie wpływa na te ciężkie.

Innym środkiem zapobiegawczym dla owiec z robakami jest szczepienie. Najpopularniejsze szczepionki są Heptavac P Plus do ochrony przeciwko wypas owiec w Bieszczadach tężcowi, czerwonki i czarny choroby. Powinno być podawane w dawce 2 ml na zastrzyk i owiec coraz to szczepienie pierwszym należy dwie dawki, z odstępem od 4 tygodni do 6 tygodni pomiędzy nimi.

Dawkowanie dla Covexin 8 w leczeniu czerwonki, tężcowi i czarnej nóżki powinny być 5 ml dla pierwszej z nich (gdy owce wynosi 8 tygodni), a następnie wypas owiec w Bieszczadach 2 ml dawek. Trzeba przygotować schemat szczepień dla nowonarodzonego owiec śledzić harmonogram szczepień. Poproś lekarza weterynarii o pomoc na ten jeden.